usługi elektryczne i agregaty pradotworcze

Firma 4service powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistyczne usługi elektryczne.

Obserwowany w ostatniej dekadzie wzrost wykorzystania instalacji oraz urządzeń przemysłowych sprawia, iż koniecznym staje się zapewnienie fachowej obsługi oraz konserwacji coraz bardziej skomplikowanej aparatury.

Naszą misją jest:

Wspieramy naszych klientów w zakresie zapewnienia niezawodności pracy instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Analizujemy oraz eliminujemy przyczyny awarii. Można na nas liczyć w przypadku chęci zwiększenia wydajności produkcji. Pomagamy w prowadzeniu reklamacji gwarancyjnych z producentem urządzeń z dowolnego kraju na świecie.

Posiadamy szeroką wiedzę niezbędną przy usuwaniu usterek najnowocześniejszych urządzeń sterujących.

Jesteśmy niezależni od branży przemysłu, którą reprezentuje Klient. Zajmujemy się między innymi: firmami biznesowymi, produkcyjnymi, biogazowniami, składami paliwowymi, oczyszczalniami ścieków, stacjami uzdatniania wody oraz wszelkimi innymi przedsiębiorstwami, które posiadają nowoczesne technologie zasilania i sterowania. Naszą siłą jest bogate doświadczenie w pracach w strefach zagrożonych wybuchem – Ex.

W przypadku konieczności zapewnienia ciągłego zasilania dobieramy oraz instalujemy zespoły prądotwórcze wraz z automatycznym układem przełączania na zasilanie awaryjne SZR. Współpracujemy w tym zakresie z europejskimi producentami najwyższej jakości agregatów prądotwórczych zarówno stacjonarnych jak i przenośnych.

Jako kontrahent klienta przemysłowego przygotujemy harmonogram prac serwisowych każdego obiektu. Weźmiemy odpowiedzialność za terminowość przeglądów. Zaplanujemy niezbędne zapasy części zamiennych. Weźmiemy w opiekę dokumentację techniczną obiektu. Wskażemy także ważne informacje z dokumentacji techniczno-ruchowych urządzeń.

Przy wykonywaniu postawionych zadań współpracujemy z firmami branży projektowej i elektroenergetycznej oraz z wieloma dostawcami osprzętu elektrycznego i elektronicznego.
4service to doświadczenie, na które możesz liczyć!

Teren naszego działania to Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Świecie, Chełmno, Szubin, Nakło, województwo kujawsko-pormorskie i północna Polska.